Kris Steele

Skontaktuj się z Kris Steele:
E: Kris@ncbp.com
P: 914.358.8100

Kris Steele
Właściciel, dyrektor generalny

Kris Steele rozpoczął swoją karierę w branży zaopatrzenia w Budownictwo w wieku 12 lat. Dzięki przewodnictwu ojca pracował w każdym dziale dla krajowego dystrybutora dachów. Przez całe lata nauczył się każdego aspektu przemysłu, rozwijając umysł dla biznesu i narzędzia, aby stać się silnym przywódcą.

W 2002 Kris nabył New Castle Building Products, aby spełnić swoje marzenia o własności biznesowej. Od pierwszego dnia koncentruje się na tworzeniu NCBP rodzaju firmy, do której chciałby pracować. Ustawiając jego uwagę na znalezienie najlepszego talentu do wynajęcia, podkreślając budowę relacji i naprawdę opiekuńczy dla swoich pracowników, klientów i sprzedawców, Kris stworzył wielkie środowisko pracy sprzyjające sukcesowi. To utorowało drogę do NCBP stać się liderem w branży.

Aktywnym członkiem odwiedzających, peer Advisory Group dla Prezesów i właścicieli firm, Kris uczestniczy w comiesięcznych spotkaniach grupowych i jeden na jednego sesje wymiany pomysłów i praktyk, aby pomóc sobie nawzajem rozwiązać problemy, oceny możliwości i pracy na strategiczne i problemy operacyjne. Uczestnictwo w tej grupie jest jednym z wielu sposobów, w jaki Kris nadal odnajduje sposoby poprawy swojej działalności.

Kris jest żonaty z 2 synami i córką. Kiedy nie wolontariatu jako trener piłkarski, Kris cieszy golfa i utrzymanie jego sprawności fizycznej, po ukończeniu wielu wyścigów Ironman.


John E. Hutt

Kontakt John E. Hutt:
E: JHutt@ncbp.com
P: 914.358.8100

John E. Hutt
Dyrektor finansowy

Specjalizuje się w rachunkowości finansowej, audytu i procesów kontroli wewnętrznej, John E. Hutt zdobył doświadczenie w pracy dla małych i średnich firm, takich jak Buchbinder, Tunick & Company LLP, Perelson, Weiner LLP i Traphagen Financial Group.

W sierpniu 2009, podczas gdy NCBP doświadczył ciągłego wzrostu, John został zatrudniony jako pierwszy kontroler firmy. Doświadczenie Jana, organizacji i wielu talentów okazały się bezcenne, ponieważ utrzymuje integralności fiskalnej, podczas gdy firma z powodzeniem wzrosła. Ponadto John zarządza odpowiedzialnością technologii informatycznych wśród kilku działów operacyjnych.

W grudniu 2013 Jan został mianowany naczelnym oficerem finansowym.

Jan jest żonaty z dwoma pięknymi dziećmi. Kiedy nie pracuje nad projektami w domu, John cieszy się swoją pasją do gotowania, jak był klasycznie wyszkolonych w Instytucie kulinarnym Francji w NYC.


Keith Haskell

Kontakt Keith Haskell:
E: KHaskell@ncbp.com
P: 914.358.8100

Keith Haskell
Dyrektor operacyjny

Keith jest 20 + rok kariery rozłączony wielu gałęziach przemysłu; Transport & logistyki łańcucha dostaw, budownictwo dystrybucji produktów, produkcji i dystrybucji artykułów gospodarstwa domowego, a nawet branży mody. Za ogólny z szerokim wachlarzem wiedzy, poprzednia odpowiedzialność Keith obejmuje wiele aspektów operacyjnych, takich jak; technologie informatyczne, planowanie strategiczne, Marketing & Branding, finanse i rozwój biznesu.

W jego karierze Keith zgromadził różne stopnie. Obecnie posiada tytuł licencjata z Uniwersytetu Quinnipiac, magistra administracji biznesowej z Fairleigh Dickinson University i magistra z Denver University.

W kwietniu 2014, Keith z dumą dołączył do zespołu New Castle Building Products. Keith będzie ściśle współpracować ze wszystkimi członkami organizacji i wspieranie jej ciągłego wzrostu i skupić się na klientach w przyszłości.

Keith jest żonaty i ma syna i dwie córki. W wolnym czasie Keith cieszy się aktywnym poza-zimą i narty wodne, pływanie, Kolarstwo, i konkurujących w triathlons.


Brian Bramswig

Skontaktuj się z Brianem Bramswigiem:
E: bbramswig@ncbp.com
P: 914.358.8100

Brian Bramswig
Wiceprezes ds. sprzedaży

Brian dołączył do New Castle Building Products w 2022 roku jako wiceprezes ds. sprzedaży i od razu był pod wrażeniem silnej kultury, którą organizacja zbudowała w ciągu ostatnich 20 lat. W New Castle pracuje w całej firmie, angażując się w sprzedaż, marketing, zarządzanie relacjami z klientami i inicjatywy związane z rozwojem produktów.

Absolwent Bentley University z tytułem BS w dziedzinie ekonomii i finansów, Brian rozpoczął pracę jako Sales Account Executive. Wczesna możliwość działania jako trener sprzedaży pomogła Brianowi rozwinąć umiejętności zarządzania w celu budowania silnych zespołów i kierowania rozwojem nowych firm. Przed New Castle, jako wiceprezes ds. sprzedaży w Angi, Brian zarządzał krajowym zespołem ponad 400 sprzedawców. Jego myślą przewodnią jest wydobycie tego, co najlepsze w jego zespole, aby osiągnąć cele organizacji w zakresie sprzedaży i zadowolenia klientów.

Brian poznał i poślubił swoją ukochaną z liceum w Pleasantville, Allison. Razem lubią podróżować, poznawać nowe kuchnie i spędzać czas na plaży, czytając dobrą książkę, wraz ze swoim psem Cooperem.


Michael Kayam

Kontakt Michael Kayam:
E: mkayam@ncbp.com
P: 914.358.8115

Michael Kayam
Radca prawny

Michael jest doświadczonym prawnikiem korporacyjnym i radcą prawnym w New Castle Building Products i New Castle Metal. Kieruje i nadzoruje wszystkie aspekty spraw prawnych firmy, a także doradza i udziela wskazówek w szerokim zakresie kwestii prawnych i biznesowych jako członek zespołu wykonawczego.

Pochodzący z Nowego Jorku Michael ukończył studia licencjackie na University at Buffalo (SUNY), gdzie uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesowej, a następnie uzyskał tytuł doktora prawa (JD) w Brooklyn Law School.

Michael jest zapalonym narciarzem, entuzjastą fitnessu oraz fanem Knicks, Giants i Formuły 1.


Dział kredytowy

Siobhan Finlay – dyrektor kredytowy
E: SFinlay@ncbp.com
P: 914.849.0099

Christina Corsini - menedżer ds. kredytów
E: CCorsini@ncbp.com
P: 914.849.0099

Adele Cicia - Specjalista ds. kredytów
E: ACicia@ncbp.com
P: 914.849.0099

Justyna Szuba - Specjalista ds. kredytów
E: JSzuba@ncbp.com
P: 914.849.0099


Dział finansowy

Filip debells – kontroler
E: PDeBellis@ncbp.com
P: 914.358.8100

Maria Kotereva - Inspektor ds. księgowości
E: Maria@ncbp.com
P: 914.358.8100

Mario Assis - starszy księgowy
E: massis@ncbp.com
P: 914.358.8100


Rozrachunki z odbiorcami

Giselle Duggan-Wilson – specjalista rozrachunków z odbiorcami
E: Giselle@ncbp.com
P: 914.358.8118

Jessica Fischer - Specjalista ds. należności
E: JFischer@ncbp.com
P: 914.358.8118


Rozrachunki

Freddy Ho - Specjalista ds.
E: Fho@ncbp.com
P: 914.358.8114

Joyce tu – specjalista od rozrachunków
E: JTu@ncbp.com
P: 914.358.8116

Kia Cabrera Kaporanovic - specjalista ds. rozliczeń i płatności
E: KKaporanovic@ncbp.com
P: 914.358.8118

Mei ru Chiang – Rozrachunki z dostawcami
E: Mrcchiang@ncbp.com
P: 914.358.8114


Zasoby ludzkie

Jessica Cooper - dyrektor ds. zasobów ludzkich
E: JCooper@ncbp.com
P: 914.358.8135

Giuseppe Parisi - Partner biznesowy ds. zasobów ludzkich
E: GParisi@ncbp.com
P: 914.358.8135

Sean O'Neill - kierownik ds. personelu
E: SOneill@ncbp.com
P: 914.358.8135

Elvia Arbaiza - koordynator ds. zasobów ludzkich
E: EArbaiza@ncbp.com
P: 914.358.8135


Sprzedaż i marketing

Abigail Ross – analityk sprzedaży
E: ARoss@ncbp.com
P: 914.358.8105

Rebecca Lynch - kierownik ds. marketingu
E: RLynch@ncbp.com
P: 914.358.1058


Operacje centralne

Kevin Maldonado - kierownik ds. logistyki
E: kmaldonado@ncbp.com
P: 914-358-7027

Jose Nunez - specjalista ds. logistyki
E: jnunez@ncbp.com
P: 914-358-7027

Jhunior Castano - specjalista ds. logistyki
E: jcastano@ncbp.com
P: 914-358-7027


Floty

Joe Barrett - kierownik ds. bezpieczeństwa i operacji
E: JBarrett@ncbp.com
P: 914.358.8112

Raul Todino - starszy menedżer ds. floty i operacji
E: RTodino@ncbp.com
P: 914.619.0004


Cennik, zakup działu inwentaryzacji &

Billy Ververis – zakup Menedżera inwentaryzacji &
E: BVerveris@ncbp.com
P: 914.358.8108

AJ Luongo – Cennik & specjalista od inwentaryzacji
E: ALuongo@ncbp.com
P: 914.358.8100

Erin Sullivan - specjalista ds. inwentaryzacji
E: erin.sullivan@ncbp.com
P: 914.358.8100

Wayne Davidson – kupujący
E: WindowWayne@ncbp.com
P: 914.358.8129

Piotr Duda - Kupujący
E: PDuda@ncbp.com
P: 914.358.8100

Jack - Conroy
E: jconroy@ncbp.com
P: 914.358.8100


Technologia informacyjna

John Prenderville - Dyrektor IT
E: JPrenderville@ncbp.com
P: 914.358.6336

Ransford Afram - administrator systemów
E: RAfram@ncbp.com
P: 914-358-8100

Joseph Bucalo - technik działu pomocy technicznej
E: jbucalo@ncbp.com
P: 914.358.8100